Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kunów Osiedle Kunów Piaski

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka komercyjna

Kunów Piaski,Kunów

350 000 zł7 675 m² 45,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ksb Nieruchomości przedstawia do sprzedaży działkę inwestycyjną - usługową - przy samej krajowej drodze 9. Działka o powierzchni 7675m2 z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł11 255 m² 39,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bez prowizji od kupującego. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlano- inwestycyjną o pow. 1,1255 ha przy ul. Słowackiego. Działka nr ewidencyjny 495/11, obręb 1 miasto Kunów. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

19 000 000 zł1 566 m² 0,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:21 340 m²

Na sprzedaż renomowane przedsiębiorstwo z branży drzewnej, działające nieprzerwanie od blisko 38 lat na rynku krajowym i międzynarodowym. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kunów,lubelskie

130 000 zł1 000 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka nad Jeziorem Kunów o powierzchni 1000 m2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod zabudowę jednorodzinną z dopuszczeniem zabudowy letniskowej,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł7 800 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działka inwestycyjna W centrum mirca Na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 0,78 ha, położona w miejscowości Mirzec Stary, powiat starachowicki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł132 m² 6 742,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Dom wolnostojący z garażem w bryle budynku - inwestycja położona w odległości ok 15km od granic miasta. Idealny projekt dla małej rodziny. Termin odbioru do użytkowania koniec 2026/2027.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 083 m² 166,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona we wsi Kunów w bliskiej odległości - ok. 4 km - od Zgorzelca. W otoczeniu działek budowlanych tworzących zespół projektowanego osiedla budynków.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł3 159 m² 348,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy dwie działki budowlane : pow. 11,55 ar nr: 100/6 pow. 20,04 ar nr: 100/5 Lokalizacja: nowy Sącz, ul. Chodkiewicza, boczna" ślepa" ulica od ul. Nawojowskiej. Bezpośredni dostęp do drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 283 zł52,87 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania z dużym ogródkiem, położonego na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z windą na nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 403 m² 89,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1403m 2 przy ul. Słonecznej na Wymysłowie. Działka nr ewidencyjny 39/7 obręb 17 Kunów, kształt prostokąt,.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 332 m² 72,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agencj a homeserwis Nieruchomości oferuje sprzedaż działki nr 49/4 w idealnej lokalizacji tuż poza granicami Ostrowca. Działka 49/4 o powierzchni 2332 m2, w tym 1573 m2 to działka.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł45 m² 4 422,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 253 m²

Agencja homeserwis Ostrowiec >świętokrzyski prezentuje sprzedaż domu murowanego o powierzchni 45 m2 na ogromnej działce 3253 m2 w miejscowości Janik, tuż obok granic Ostrowca. Rok budowy domu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Kunów Piaski,Kunów

219 000 zł90 m² 2 433,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 317 m²

Ksb Nieruchomości proponuje do sprzedaży dom w Kunowie z dużą działką. Przestronny, widny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 90m2 usytuowany na działce.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij